0
0
13% تخفیف

دستگاه ثبت شماره مشتریان

1.170.000 تومان

دستگاه ثبت شماره مشتریان ، راهی نوین و نجات دهنده برای کسب و کارهای سنتی

چرا دستگاه ثبت شماره مشتریان؟

همه کسب و کارها و فروشگاه‌ها دوست دارند تا لیست شماره موبایل مشتریان خود را جمع آوری کنند تا در صورت نیاز اطلاع رسانی‌های فروشگاه (تغییر آدرس ، فروش ویژه ، تخفیفات ، اجناس جدید و…) را به مشتریان ارسال کنند ولی دغدغه اصلی نحوه گرفتن و ذخیره شماره موبایل مشتریان است. بخصوص اگر مشتریان فروشگاه اغلب خانم باشند ممکن است درخواست شماره موبایل از وی منجر به سوءتفاهم شود. مشکل بعدی هم نحوه یادداشت و نگهداری شماره موبایل است که نوشتن شماره موبایل مشتری روی برگه یا دفتر اصطلاحا حرکت چیپ محسوب می‌شود. با دستگاه ثبت شماره مشتریان خیلی با کلاس و محترمانه شماره مشتریان را دریافت و ذخیره کنید.

با استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتریان به راحتی در تعداد نامحدود شماره در پنل پیامک ذخیره می‌شود و در زمان دلخواه می‌توانید به آنها پیامک ارسال کنید. در لحظه ثبت شماره توسط مشتری یک پیامک حاوی متن دلخواه مثلا لینک سایت یا پیج اینستاگرام ، شماره تلفن و … به مشتری ارسال خواهد شد.

دستگاه ثبت شماره مشتریان چیست؟
این وسیله در ظاهر شبیه یک pos است ولی فقط برای وارد کردن اعداد می‌باشد. با قرار دادن دستگاه ثبت شماره مشتریان روی پیشخوان فروشگاه یا مغازه می‌توانید از مشتری خواهش کنید تا شماره موبایل خودش را در دستگاه وارد کند. با این کار شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل پیامک ذخیره می‌شود و همچنین یک پیامک از پیش آماده شده در همان لحظه برای مشتری ارسال می‌شود.

مزایا و کاربردهای دستگاه ثبت شماره مشتریان :

مشخصات دستگاه ثبت شماره مشتریان :

مهمترین سوالات متداول شما

شما پشتیبانی دائمی پنل اس ام اس پرو را دارید و در هر زمان از طریق تیکت داخل سامانه یا تماس تلفنی تا رفع کامل مشکل پشتیبانی خواهید شد.

بله دستگاه ارائه شده 12 ماهه خدمات پس از فروش دارد.

دستگاه برای اتصال به پنل پیامک است و از طریق اینترنت به پنل پیامک وصل شده و شماره را در دفترچه تلفن پنل ذخیره می‌کند ؛ اما برای مواقعی که اینترنت در دسترس نباشد ، دستگاه 1000 شماره را در حافظه خود نگهداری می‌کند تا در لحظه اتصال به اینترنت ، شماره‌ها را در پنل ذخیره کند.

هیچ مشکلی ندارد و دستگاه تا 1000 شماره را می‌تواند به صورت آفلاین در حافظه خود نگهداری کند و موقع اتصال در پنل ذخیره کند.

خیر ، برای ذخیره شماره باید پنل پیامک داشته باشید زیرا شماره‌ها در نهایت در دفترچه تلفن پنل ذخیره خواهند شد.

خیر ، اگر از قبل پنل پیامک نداشته باشید ، ما در کنار دستگاه ، یک پنل پیامک رایگان دائمی به شما ارائه خواهیم داد.

بله مشکلی ندارد و می‌توانید دستگاه را به هر پنلی از ippanel وصل کنید ولی توصیه ما ، پنل اس ام اس پرو می‌باشد.

مشکل اساسی و ذاتی وجود ندارد ولی پنل ، پنل اس ام اس پرو دائمی است و مجبور به پرداخت هزینه تمدید سالانه نیستید و مهمتر از همه برای استفاده از دستگاه ، باید منوهای خاصی مانند منوی ارسال پترن ، تنظیمات دستگاه ذخیره شماره و خطوط خدماتی عمومی در پنل فعال باشد و اگر کارگزار شما این منوها را فعال نکند ، امکان استفاده از دستگاه را نخواهید داشت.

کافیست به سامانه پنل اس ام اس پرو به آدرس PanelSmsPro.ir مراجعه نموده و پنل کاربری را دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 0,11 kg
ابعاد 13 × 7 × 4 cm

دیدگاهها

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دستگاه ثبت شماره مشتریان 1.170.000 تومان
Sed vulputate, at venenatis dictum tempus id velit, ut