0

درباره ما

همه چیز راجع به ما !

لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد لاهیجان دارم و از سال 1392 فعالیت کار آفرینی خودم را بطور رسمی آغاز نمودم و تاکنون کاربران محترمی را از سراسر ایران جذب نموده که با پکیج کسب درآمد از اینترنت بنده در حال فعالیت و با دوره های آموزشی بنده در حال یادگیری و کسب درآمد هستند و خوشحالم که توانستم قدمی برای همنوعان خودم بردارم.

در سال 1396 اقدام به تدریس بصورت مجازی نمودم و هم اکنون 7 دوره پولساز در سایت قرار داده شده که به جرعت میتوان گفت دوره های بی نظیر برای ورود به بازار کار ایران هستند.

خدمات دیگری که ما انجام میدهیم عبارتند از :

  1. خدمات افزایش آمار شبکه های اجتماعی ، سایت ، نصب برنامه و …. بصورت حرفه ای و با کیفیت فوق العاده! که تاکنون 22000 هزار نفر با این سیستم ما فعالیت میکنند و نماینده هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت این پنل یا دریافت نمایندگی که نام آن “پنل پرو” است میتوانید به آدرس PanelPro.ir مراجعه نمایید.
  2. خدمات پیامکی حرفه ای ، ارائه خطوط اختصاصی ، امکانات مسابقه ، نظرسنجی و …. بصورت حرفه ای و باکیفیت فوق العاده! که تاکنون 10000 هزار نفر با این سیستم ما فعالیت میکنند و نماینده هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت این پنل یا دریافت نمایندگی که نام آن “پنل اس ام اس پرو” است میتوانید به آدرس PanelSmsPro.ir مراجعه نمایید.
  3. خدمات انواع سایت و فروشگاه اینترنتی بصورت حرفه ای و با کیفیت فوق العاده! بیش از 4000 سایت فعال و جالب تر اینکه با کمترین قیمت در بستر اینترنت شما میتوانید سایت اختصاصی خودتون رو داشته باشید. برای خرید سایت یا دریافت نمایندگی که نام آن “سایت ساز 123” است میتوانید به آدرس 123SiteSaz.ir مراجعه نمایید.
  4. خدمات شارژ و پرداخت قبوض و …. یکی دیگر از خدمات ما است.  برای استفاده از این خدمات که نام آن “شارژینگ” است میتوانید به آدرس Charge.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.
  5. خدمات فیلم و سریال که از فیلم و سریال ایرانی تا خارجی در آن قرار گرفته و شما برای استفاده از این خدمات که نام آن “موویزا” است میتوانید به آدرس Movie.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.

بزودی خدمات دیگری برای شما فعال خواهد شد.

sit luctus risus. commodo suscipit risus lectus adipiscing id, quis