همه چیز راجع به ما !

دانشجوی کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد لاهیجان ، از سال 1392 فعالیت کارآفرینی خودم را بطور رسمی آغاز نمودم و تاکنون کاربران محترمی را از سراسر ایران جذب نموده که با پکیج کسب درآمد از اینترنت بنده در حال فعالیت هستند و خوشحالم که توانستم قدمی برای همنوعان خودم بردارم.

در سال 1396 اقدام به تدریس بصورت مجازی نمودم و هم اکنون 2 دوره پولساز در سایت قرار داده شده که یکی دوره “طراحی سایت بدون کدنویسی” و دیگری دوره “متخصص فتوشاپ” که به جرعت میتوان گفت دو دوره بی نظیر برای ورود به بازار کار ایران هستند.

خدمات دیگری که ما انجام میدهیم عبارتند از :

  1. خدمات افزایش آمار شبکه های اجتماعی ، سایت ، نصب برنامه و …. بصورت حرفه ای و باکیفیت فوق العاده! که تاکنون 22000 هزار نفر با این سیستم ما فعالیت میکنند و نماینده هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت این پنل یا دریافت نمایندگی که نام آن “پنل پرو” است میتوانید به آدرس PanelPro.ir مراجعه نمایید.
  2. خدمات پیامکی حرفه ای ، ارائه خطوط اختصاصی ، امکانات مسابقه ، نظرسنجی و …. بصورت حرفه ای و باکیفیت فوق العاده! که تاکنون 10000 هزار نفر با این سیستم ما فعالیت میکنند و نماینده هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت این پنل یا دریافت نمایندگی که نام آن “پنل اس ام اس پرو” است میتوانید به آدرس PanelSmsPro.ir مراجعه نمایید.
  3. خدمات انواع سایت و فروشگاه اینترنتی بصورت حرفه ای و با کیفیت فوق العاده! بیش از 1000 سایت فعال و جالب تر اینکه با کمترین قیمت در بستر اینترنت شما میتوانید سایت اختصاصی خودتون رو داشته باشید. برای خرید سایت یا دریافت نمایندگی که نام آن “سایت ساز 123” است میتوانید به آدرس 123SiteSaz.ir مراجعه نمایید.
  4. خدمات هاستیگ و دامنه که امسال (1398) به جمع خدمات ما اضافه شده هم یکی دیگر از خدمات نوین ما است. که با کمترین تعرفه شما میتوانید هاست ، دامنه ملی ، دامنه های بین المللی ، لایسنس و …. را تهیه کنید. برای تهیه این خدمات یا دریافت نمایندگی که نام آن “هاستینزا” است میتوانید به آدرس Client.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.
  5. خدمات شارژ و پرداخت قبوض و …. یکی دیگر از خدمات ما است.  برای استفاده از این خدمات که نام آن “شارژینگ” است میتوانید به آدرس Charge.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.
  6. خدمات فیلم و سریال که از فیلم و سریال ایرانی تا خارجی در آن قرار گرفته و شما برای استفاده از این خدمات که نام آن “موویزا” است میتوانید به آدرس Movie.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.

بزودی خدمات دیگری برای شما فعال خواهد شد.