پرسش و پاسخ

مقدار درآمدی که از این پکیج ها بدست می آید چقدر است؟ ماهیانه چقدر؟

درآمد این پکیچ از همان روزهای اول برای شما حاصل خواهد شد و میزان درآمد آن بستگی به تلاش و پشتکار شما دارد. رقمی ذکر نمیکنم که بی حد تلاش کنید آن هم فقط با روزانه ۲ الی ۳ ساعت کار .

آیا من مجبورم برای کسب درآمد , برای همیشه با این پکیج کار کنم؟ اگر یک روز کار نکنم , در آن روز درآمدی نخواهم داشت؟

خیر… شما پس از چند ماه استفاده از این پکیج , دیگر نیازی به استفاده از دستورالعملهای موجود در سیستم های معرفی شده در این پکیج نخواهید داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهید آورد . زیرا شما در این کار جا افتاده اید و درآمد متغیری از اینترنت به دست خواهید آورد. بنابراین لازم نیست که شما تا ابد از این پکیج استفاده کنید بلکه حتی اگر چندین روز یا حتی چند ماه هم به اینترنت سر نزنید باز هم درآمدی از شما کسر نخواهد شد . این یعنی تجارت الکترونیک!!!

آیا امکان کار با این پکیج در منزل هم وجود دارد؟ یا اینکه باید امکانات خاصی داشته باشم؟

برای استفاده از شیوه های کسب درآمدی که در این پکیج ذکر شده است شما به هیچ عنوان به امکانات خاص یا سرمایه اولیه نیاز ندارید بلکه فقط به یک کامپیوتر (بزودی نسخه اندروید هم ارائه میشه) نیاز دارید و یک خط اینترنت که حداقل بتوانید روزانه ۲ الی ۳ ساعت به وسیله آن به اینترنت متصل شوید.{لازم نیست که حتما از اینترنت پر سرعت استفاده کنید}

من اطلاعات زیادی در مورد اینترنت و تجارت الکترونیک ندارم آیا می توانم به کسب درآمد بپردازم؟

تمامی افراد می توانند از این پکیج استفاده کنند هم افراد تازه کار و مبتدی و هم افراد حرفه ای این پکیج معرف کسب و کار اینترنتی است و فکر و استعداد شماست که تعیین کننده است نه تجربه یا سن شما !

من قبلا چند دفعه پکیج کسب درآمد از اینترنت خریداری کرده ام. می ترسم که این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد؟

این ترس یک چیز منطقی است زیرا متاسفانه همه ما ها نخستین بار که به مقوله کسب درآمد از اینترنت روی آوردیم با تبلیغاتی در اینترنت مواجه شدیم که به ما وعده کسب درآمدهای زیاد داده بودند اما پس از خرید محصولشان متوجه شدیم از آن برنامه نمی توان درآمدی کسب کرد. به همین دلیل اکنون با دقت بیشتری مقلوله کسب درآمد از اینترنت را بررسی میکنیم. اما امروز با تهیه این پکیج برای نخستین بار طعم کسب درآمد واقعی از اینترنت را خواهید چشید و قادر خواهید بود به صورت اصولی و قانونی از اینترنت کسب درآمد کنید.

درآمدی که من از این پکیج به دست می آورم چگونه به دست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من به تومان است یا دلار؟

درآمد شما بدون هیچ گونه واسطه , مستقیما به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد شد,شما هیچ نیازی به داشتن حسابهای الکترونیک مانند: ایگولد ، پی پال و یا آلرت پای نخواهید داشت زیرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.

(مهمترین سوال)آیا واقعا به این پکیج می توان اطمینان کرد؟ آیا واقعا روی آن ها حساب کنم؟ آیا واقعا درآمدی در کار هست؟

به دلیل پرسشهای مکرری که در این مورد هر روزه برای ما ایمیل می شود بهتر دیدیم که در این مورد توضیح کاملی بدهیم. خوشبختانه پکیج به گونه ای است که درآمد آن کاملا واقعی و قطعی و مسلم است . در واقع پکیجی که شما قصد خرید آنرا دارید یک شغل است . شغل یعنی کاری که امروز شروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توان از آن درآمد کسب کرد . بنابراین مطمئن باشید که از این پکیج ، درآمدهای بسیاری خوبی به دست خواهید آورد که حتی برای دیگران غیرقابل باور خواهد بود . شما با استفاده از این پکیج قادر خواهید بود مخارج زندگی خود را تامین نموده و حتی پس انداز خوبی برای خود ایجاد نمایید . میزان این درآمد نامحدود است . یعنی هر چقدر بیشتر تلاش کنید و زمان بگذارید ، درآمد بیشتری نیز به دست خواهید آورد بنابراین پیش بینی می کنیم که پس از اینکه اولین درآمد خود را به دست آوردید ، وقت بیشتری را برای این کار خواهید گذاشت.

برای مشاوره نیاز به دیدار حضوریست؟ شما کجا هستند؟

خیر نیاز به دیدار حضوری نیست و شما هر کجای دنیا باشید از طریق (شبکه های اجتماعی ، ایمیل ، تلفن) میتوانید با بنده جهت مشاوره در ارتباط باشید البته دوستانی که تمایل به دیدار و مشاوره حضوری دارند نیز در خدمت هستم. آدرس من در فوتر سایت درج شده!

آیا با شرکت ها مشاوره یا سرمایه گذاری می کنید؟

بله فرقی نمیکنه در چه کسب و کاری باشید! شرکت داشته باشید یا نه !

مشاوره برای همه نوع کسب و کار انجام میشه اما سرمایه گذاری خیر

چگونه می توانیم یک مشاوره را شروع کنیم؟

کافیه به منوی خدمات برید و از لیست خدمات مشاوره را انتخاب کنید

در صورت عدم لود به مدیریت اطلاع دهید

آیا درباره خدمات سوال دارید؟

همین حالا سوال خود را برایم بفرستید تا در اولین فرصت پاسخ دهم