پرسش و پاسخ

جواب برخی از سوالات شما عزیزان راجع به پکیج کسب درآمد من

مقدار درآمدی که از این پکیج بدست می آید چقدر است ؟ ماهیانه چقدر؟

درآمد از اینترنت هیچ حد و مرزی نداره و سقف موفقیت شما بی نهایت است و فقط به میزان تلاش و بلند اندیشی شما بستگی دارد. در این حرفه برخلاف شغل های معمولی که حقوق شما کاملا محدود است ، اینجا می توانید هر چقدر که دوست دارید از اینترنت درآمد داشته باشید.

آیا امکان کار با این پکیج در منزل هم وجود دارد یا اینکه باید امکانات خاصی داشته باشم؟

برای استفاده از شیوه های کسب درآمدی که در این پکیج گفته شده ، شما به هیچ عنوان به امکانات خاص یا رمایه اولیه نیاز ندارید و فقط به یک خط اینترنت که روزی 3 الی 4 ساعت (معمول) به وسیله آن به اینترنت متصل شوید.

توجه : لازم نیست که حتما از اینترنت پرسرعت استفاده کنید

من اطلاعات زیادی در مورد اینترنت و تجارت الکترونیک ندارم آیا می توانم به کسب درآمد بپردازم؟

بله ، تمامی افراد می توانند از این پکیج استفاده کنند ؛ هم افراد تازه کار و مبتدی و هم افراد حرفه ای. فکر و استعداد شماست که تعیین کننده است نه تجربه و سن!

من قبلا چند دفعه پکیج کسب درآمد خریداری کردم و میترسم این پکیج نیز مانند آنها بی فایده باشد.

این ترس یک چیز منطقی است چرا که متاسفانه همه ما نخستین بار که به مقوله کسب درآمد از اینترنت روی آوردیم با تبلیغاتی در اینترنت مواجه شدیم که به ما وعده کسب درآمدهای میلیونی داده بودند اما پس از خرید محصولشان متوجه شدیم که نمی توان کسب درآمد از این محصول داشت ، به همین دلیل اکنون با دقت بیشتری مقوله کسب درآمد از اینترنت را بررسی میکنیم.

اما امروز با تهیه این پکیج برای نخستین بار طعم کسب درآمد از اینترنت را خواهید چشید و قادر خواهید بود به صورت اصولی و قانونی از اینترنت کسب درآمد کنید.

درآمدی که من از این پکیج بدست می آورم چگونه بدست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من تومان است یا دلار؟

درآمد شما بدون هیچ واسطه ای مستقیما به حساب بانکی شما واریز خواهد شد ، شما هیچ نیازی به داشتن حساب های الکترونیک مانند : ایگولد ، پی پال ، پرفکت مانی ، آلرت پای و…. نخواهید داشت چرا که درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار

چرا باید بابت این پکیج هزینه کنم؟

بنظر شما اگر محصولی به شما درآمدی مادام العمر بدهد چقدر بابتش هزینه می کنید؟

شما اگر همت و تلاش کنید با اولین درآمد ماهانه خودتان می توانید هزینه این پکیج را دربیاورید و این یعنی موفقیت!

آیا واقعا به این پکیج می توان اطمینان کرد؟ آیا واقعا روی آن حساب کنم؟ آیا واقعا درآمدی در کار هست؟

بدلیل پرسش های مکرر شما در این مورد تصمیم دارم که توضیح مفصلی را خدمتتان عرض کنم. خوشبختانه این پکیج به گونه ای است که درآمد آن کاملا واقعی و قطعی و مسلّم است. در واقع این پکیج که شما قصد خرید ان را دارید یک شغل است. شغل یعنی کاری که امروز شروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توان از آن کسب درامد نمود. بنابراین مطمئن باشید که از این پکیج درآمدهای بسیار خوبی بدست خواهید آورد که حتی برای دیگران هم غیر قابل باور خواهد بود. شما با استفاده از این پکیج قادر خواهید بود مخارج زندگی خود را تامین نموده و حتی پس انداز خوبی برای خود ایجاد کنید. میزان این درآمد نامحدود است ؛ یعنی هر چقدر بیشتر تلاش کنید و زمان بذارید ، درآمد بیشتری نیز بدست خواهید آورد ؛ بنابراین پیش بینی می کنم که پس از اولین درآمد خود را به دست آوردید ، وقت بیشتری را برای این کار خواهید گذاشت.

آیا درباره خدمات ما سوال دارید؟

با سیستم بازایابی ما هم کسب درآمد کنید و هم در قرعه کشی 200 هزار تومانی ما شرکت کنید رد کردن